Hamburg
Hamburg
+371 65381133 Pirmd. - Piektd. 09:00 - 17:00 Raiņa bulvāris 17, Preiļi, Latvija
Sertificēti speciālisti
Labākās cenas
Ilggadēja pieredze
Saņemt piedāvājumu

Metālapstrāde

Metālapstrāde

Kompānija SALANG – P piedāvā augstas kvalitātes metāla konstrukciju izgatavošanu. Mēs izgatavojam dažādu lielumu, formu, izmēru metāla konstrukcijas. Mūsu izgatavotās metāla konstrukcijas tiek izmantotas visu iespējamo veidu ēkās un celtnēs, iekārtās un to detaļu izgatavošanā. SALANG – P izgatavotās konstrukcijas ir ne tikai kvalitatīvas, bet arī pieejamas īpašās, jums nepieciešamās formās, un precīzos izmēros. Nodrošinām metāla konstrukciju izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu.

SALANG – P projektē un izgatavo pēc pasūtījuma nestandarta metāla konstrukcijas: Kāpnes, margas, restes, durvis, žogus, vārtus, rampas, atbalsta rāmjus, tērauda elementus ceļa būvniecībā, laidumu bandāžas, bunkurus, noliktavu tvertnes un citus metāla konstrukciju veidus.
Galvenais, lai Jums ir ideja un mēs palīdzēsim rast labāko pieejamo risinājumu un īstenot to dzīvē. Pateicoties mūsu uzņēmuma lielajai un daudzveidīgajai pieredzei, visi pasūtījumi tiek izpildīti nevainojami un laicīgi.

 • Ilgtermiņa garantija. Metāls ir viens visvairāk pielietotajiem celtniecības materiāliem ar lielāko energoefektivitāti un ilgtspējīgumu.
 • Ekonomiska izvēle. Metāla celtniecības materiāli piedāvā daudzas izmaksu taupīšanas priekšrocības:
  a. Zemākas uzturēšanas izmaksas;
  b. Pazemināts apkures un dzesēšanas izmaksas;
  c. Ietaupa laiku uzstādot;
  d. Labāka dzīves cikla ieguldījuma atdeve nekā citiem materiāliem: mūsdienu metāla celtniecības produkti/konstrukcijas var nodrošināt 40 vai vairāk kalpošanas gadus.
 • Lieliskas pielāgošanas spējas – universāls. Dizaineri un ēku īpašnieki var sasniegt praktiski jebkuru izskatu kādu viņi vēlas, metāla elastīguma un dažādu apdaru pieejamības dēļ. Metāls ir visdaudzpusīgākais būvmateriāls. Piemēram, tēraudu var regulēt vai mainīt saskaņā ar īpašnieka prasībām – sienas rāmjus, kas izgatavoti no šāda veida materiāla, var pārvietot vai viegli mainīt, lai paplašinātu telpu vai izveidot jaunu interjera ēkas izkārtojumu. Šī spēja pielāgoties izmaiņām ļauj vieglāk veikt paplašināšanos.
 • Daudzveidīga metāla izvēle. Veidojot metāla konstrukcijas ir pieejami vairāki metālu veidi: alumīnijs, varš, tērauds u.c.
 • Izturība. Metāla konstrukcijām ir vieglāk izturēt lielus vējus, smagas sniegu kupenas (uz māju jumtiem un nojumēm), nekā, piemēram, koka konstrukcijām, kuras papildus vel apdraud termīti, miltrasa, pelējumi un sēnītes.

Metāla inertās gāzes (MIG) vai metāla aktīvās gāzes (MAG) metināšana

Metāla inertās gāzes (MIG) vai metāla aktīvās gāzes (MAG) metināšana ir daļēji automatizēts process, ko plaši izmanto auto virsbūves, centralizācijas sistēmu, metāla un apkopes darbu veikšanai, mehāniskajā metināšanā un metāla rāmjos. Šāda veida metināšana ir visplašāk izmantotā metode. Metode ir populāra, jo metināšanas darbu ir viegli automatizēt un tai ir augsts darba ražīgums. Izmantojot MIG/MAG metināšanas metodi, visa pamatā ir stieple, kas tiek padota uz metināmo virsmu caur stieples padeves mehānismu un metināšanas pistoli. Metināmās virsmas un stieples sakausēšana notiek pateicoties elektriskajam lokam. Galvenās gāzes, kas tiek izmantotas, kā inertās gāzes ir hēlijs, argons vai šo gāzu maisījumi. Inertās gāzes ķīmiski nepiedalās pašā metināšanas procesā. Toties, aktīvās gāzes piedalās izkusušā materiāla un loka mijiedarbības procesā.

TIG metināšana

TIG metināšanaTIG (volframa inertās gāzes) metode tika izstrādāta 20. gadsimta 40. gados alumīnija un tā sakausējumu metināšanai. TIG metināšanā izmanto nekūstošu volframa elektrodu.

TIG metināšanu var izmantot visiem metināšanai piemērotajiem metāliem. Šo metodi visbiežāk izmanto plānu materiālu metināšanā (parasti biezumā starp 0,3 un 4 mm).

TIG metināšanā karstuma avots ir elektriskais loks, kas deg starp elektrodu un metināmo detaļu. Metināšanas vanniņu un elektrodu aizsargā inerta aizsarggāze, kas plūst pa gāzes sprauslu, kurā atrodas elektrods.

Aizsarggāze aizsargā elektrodu, metināšanas vanniņu un sakarsēto materiālu pret gaisa ietekmi. Aizsarggāzes var ietekmēt arī loka īpašības (piemēram, enerģiju) un šuves vizuālo izskatu, kā arī produktivitāti un darba apstākļus.

Kā aizsarggāzi TIG metināšanā izmanto inertas gāzes, piemēram, argonu, hēliju vai to maisījumu. Dažkārt nelielā koncentrācijā pievieno ūdeņradi un/vai slāpekli. Metinātājam sevi jāpasargā no toksiskām gāzēm un metināšanas procesā radītajiem izmešiem. MISON® aizsarggāzes būtiski samazina elektriskā loka radītā toksiskā ozona daudzumu.

Lai aizsargātu sakarsušās metāla virsmas otru pusi, dažreiz izmanto saknes aizsardzības gāzi, kas tiek pievadīta metālam metināšanai pretējā pusē.

TIG metināšanas metode nodrošina augstu kvalitāti, līdz minimumam samazinot metināšanas laikā radušo izdedžu un kušņu daudzumu. Šī metode ir ļoti daudzveidīga, jo to var izmantot praktiski jebkuru materiālu metināšanai. Tāpat to var izmantot arī visās metināšanas pozīcijās.

Pidāvājam alumīnija freona cauruļu atjaunošanu izmantojot TIG metināšanu – korozējošās daļas tiek izgrieztas, un to vietā iemetināta jauns alumīnija caurules gabals.