Hamburg
Hamburg
+371 65381133 Pirmd. - Piektd. 09:00 - 17:00 Raiņa bulvāris 17, Preiļi, Latvija
Sertificēti speciālisti
Labākās cenas
Ilggadēja pieredze
Saņemt piedāvājumu

DAIKIN siltumsūkņi gaiss – ūdens

Daikin siltumsūkņi gaiss - ūdens

Ēku apkures sitēmām aizvien populārāks kļūst gaiss – ūdens siltumsūknis. Šis ir veins no inovātīvākajiem un vispiemērotākajiem risinājumiem, lai aizstātu ģeotermālos siltumsūkņus. Atšķirībā no ģeotermāliem siltumsūkņiem, nav nepieciešams papildu zemes gabals horizontālā kontūra izbūvei un nav jātaisa dziļurbumi vertikālās zondes izbūvei, pietiek ar āra kompresora bloku, kuru var novietot praktiski jebkurā vietā, pie sienas, uz jumta vai balkona. Nebūs nepieciešami dārgi izbūves darbi, nav nepieciešama vieta kurināmā uzglabāšanai un tas ir ugunsdrošs, jo nenotiek nekādi degšanas procesi.

Gaiss ūdens siltumsūknis sagatavo siltumnesēju apkures sistēmai, kā arī nodrošina karstā ūdens sagatavošanu. Siltumsūkņi pieejami modifikācijās: monobloks, siltumsūknis ar atdalīto hidromoduli, siltumsūknis ar atdalīto hidromoduli + iebūvētu karstā ūdens tvertni.

DAIKIN gaiss – ūdens siltumsūkņu sērija Altherma 3 ir  trešās paaudzes siltumsūkņu sērija. Šīs sērijas modeļi darbojas uz R32 freona bāzes, kas ir videi draudzīgāks un iekārtas sasniedz augstāku energoefektivitāti. Iekārtām komplektā ir peejami elektriskie apsildes teni no 3-9kW. Iekšējā hidromodulī iebūvēts cirkulācijas sūknis, siltummainis, izplešanās tvertne un automātika. Ar kompresora palīdzību tas spēja strādāt pat līdz -25°C salam.