Hamburg
Hamburg
+371 65381133 Pirmd. - Piektd. 09:00 - 17:00 Raiņa bulvāris 17, Preiļi, Latvija
Sertificēti speciālisti
Labākās cenas
Ilggadēja pieredze
Saņemt piedāvājumu

Precīzā gaisa kondicionēšana STULTZ

Precīzā gaisa kondicionēšana STULTZ

Precizitātes gaisa kondicionēšanas iekārta uztur temperatūru un mitrumu ļoti šaurā diapazonā, nodrošinot apkārtējās vides stabilitāti, ko pieprasa jūtīgas elektroniskās iekārtas. Ieviešot uzņēmumā precīzas gaisa kondicionēšanas iekārtu, Jūs izvairīsieties no tehnoloģisko iekārtu dārgās dīkstāves. Šādas ierīces parasti uzstāda datu centros, serveru telpās, laboratorijās u.c. telpās, kurās atrodas svarīgas iekārtas un viens no galvenajiem faktoriem, lai iekārtas efektīvi strādātu, ir pareiza mikroklimata uzturēšana. Specializētās iekārtas nespēs kvalitatīvi funkcionēt, ja tiks uzstādīts sadzīves telpu kondicionieris, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt komfortablus apstākļus cilvēkam nevis tehnikai. Savukārt, precīzie kondicionieri ir speciāli izgatavoti un tiek uzstādi, lai tiktu dzesēti priekšmeti un iekārtas. Sadzīves kondicionieru funkcijas ļoti atšķiras no precīzo kondicionieru funkciju darbībām. Galvenā atšķirība ir, ka precīzajiem kondicionieriem un jānodrošina spēcīga gaisa plūsma, konkrēta temperatūra katru dienu, visu gadu, neskatoties uz laikapstākļiem.
Mūsu uzņēmums sadarbojas ar vienu no vadošajiem precīzās kondicionēšanas iekārtu aprīkojuma ražotājiem – “STULZ”.
STULZ precizitātes gaisa kondicionēšanas sistēmas ietver: cirkulācijas gaisa sistēmas, aukstā ūdens sistēmas un augsta blīvuma plaukti. Ar savu daudzveidīgo kondicionieru dizainu un izmēru pieejamību, STULZ iekārtas sniegs Jums perfekti pielāgotu risinājumu Jūsu vēlmēm. Iekārtas ir ar elastīgu izmantošanu, ideālu konfigurāciju un pārbaudītu drošību.
Ir vairāki iemesli, kas liks Jums izvēlēties tieši STULZ precizitātes gaisa kondicionēšanas iekārtas:

 • Zemas uzstādīšanas un ekspluatācijas izmaksas;
 • Jaudu iespējams izvēlēties no plaša diapazona;
 • Paredzēts ilgstošai darbībai;
 • Iekārtas ar alumīnija korpusu, lai nodrošinātu aizsardzību pret koroziju;
 • Pulverveida apvalkotie alumīnija paneļi nodrošina gaisa necaurlaidību, aizsargā pret saules gaismu un temperatūras zaudējumiem;
 • Iespējami ultraskaņas gaisa mitrinātāji;
 • Precīza mitruma kontrole;
 • Ir iespējams attālināti kontrolēt gaisa kondicioniera sistēmu, atrisinātu radušās problēmas un novērst radušās neprecizitātes;
 • Precīzi saglabā telpām un iekārtām nepieciešamo temperatūru un mitrumu arī ļoti ekstremālos klimatiskos apstākļos;
 • Atbilst Jūsu izvēlētā projekta prasībām.

Izvēloties firmas STULZ kondicionēšanas iekārtas, Jums tiks nodrošināta precīza un ātra procesoru bāzes temperatūras kontrole, kas vienmēr uzglabās Jūsu IT aprīkojumu īstajā temperatūrā.

STULZ energoefektīvas darbības režīmi:

 1. Sausais režīms. Aukstajā sezonā, precīzās kondicionēšanas iekārtas gaisa uzsūcējs spēj atdzesēt datu centra gaisu bez palīdzības no iztvaikošanas sistēmas. Sauso režīmu var izmantot katru nakti, pat vasaras vidū.
 2. Mitrais režīms. Siltajā sezonas laikā tiek izmantota iztvaikošanas sistēma. Mitrais režīms ir piemērojams, ja apkārtējā vidē ir karsts gaiss. Nepieciešams izmantot iztvaikošanas dzesēšanu, lai varētu efektīvi samazināt attiecīgo temperatūras grādus.

Mūsu uzņēmums atradīs labāko iespējamo veidu, iekārtu uzstādīšanu, atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Mūsu darbinieku galvenais uzdevums ir saprast Jūsu biznesu un piedāvāt Jums individuāli labāko risinājumu.

Sīkāku informāciju variet uzzināt ŠEIT

« 1 of 3 »