Hamburg
Hamburg
+371 65381133 Pirmd. - Piektd. 09:00 - 17:00 Raiņa bulvāris 17, Preiļi, Latvija
Sertificēti speciālisti
Labākās cenas
Ilggadēja pieredze
Saņemt piedāvājumu

Dimanta urbšana

Dimanta urbšana

Dimanta urbšana ir kodola urbšanas veids, kurā lieto rotācijas urbjmašīnu kam pievienots dimanta urbja uzgalis, lai precīzi izveidoti iepriekš izmērītos caurumus. Tā kā dimants ir viscietākais dabīgais materiāls visā pasaulē, tas ir ideāls, lai izveidotu atveres dažādiem materiāliem, ieskaitot betonu, metālu un stiklu.

Dimanta urbis ir augstas precizitātes instruments, radot tīrus, precīzus caurumus ar diametriem no 50mm līdz vairāk nekā 350mm. Tā kā tas notiek neizmantojot sišanas tehniku, konstrukcijas integritāte tiek uzturēta kad tiek veikta urbšana. Katrs dimanta urbis darbina ūdeni cauri vadības vārpstam, lai nodrošinātu, ka darbavietas ir bez putekļiem. Tos ir iespējams darbināt vai nu vertikālā, vai horizontālā virzienā, atkarībā no vajadzībām.

  • Dimanta urbji ir pieejami dažādos izmēros un formās. Izmēru un formu pieejamība ir ļoti daudzveidīga – tos var izmantot, lai izurbtu caurumus lielākajai daļai projektu. Pateicoties milzīgajai dimantu urbju izmēru un formu pieejamībai, urbšana notiek efektīvi un ar visaugstāko precizitāti.
  • Rada nelielu troksni. Protams, neliels troksnis ir relatīvs jēdziens, bet, salīdzinot ar citiem urbšanas veidiem, dimanta urbji rada ievērojami mazāku troksni, tāpēc tā ir lieliska izvēle.
  • Urbšanas laikā ražo maz putekļu. Pateicoties milzīgajām urbšanas iespējām, izmantojot eļļošanas metodi ar ūdens pumpēšanu, dimanta urbšana ir tīrs process un rada maz putekļus, kuri varētu būt bīstami videi un urbšanā iesaistītajiem darbiniekiem.
  • Process ir efektīvs un ietaupa laiku. Dimanta urbšana var paveikt pat vissarežģītākos uzdevumus – nav labāka materiāla par dimantu, kas ātri un efektīvi veiktu urbšanas darbus dažādas cietības materiālos.
  • Nodrošina izcilu precizitāti. Pateicoties dimanta nepārspējamajam spēkam un izturībai, ar dimanta urbi var veikt urbumus jebkurā materiālā ar visaugstāko precizitāti.
  • Neprasa daudz darba no operatora. Tā kā process lielā mērā ir automatizēts, tas ir ne tikai pilnīgi drošs, bet arī neprasa lielu fizisku piepūli, nodrošinot labākus darba rezultātus un samazinot iespējamos kļūdu riskus.
  • Izmaksu efektivitāte. Uz pirmo momentu, dimanta urbšanas izmaksas var izklausīties dārgas. Ņemot vērā urbšanas precizitāti, ātrumu, kvalitāti un, ka tiek izmantoti dimanta uzgaļi, dimanta urbšana ir rentabls veids ilgtermiņā.